НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###ЛЧ. Манчестер Сіті - ЦСКА 1:2. Думбія вбиває містян ###

Manchester City FC"Манчестер Сіті" - ЦСКА 1:2PFK CSKA Moskva
Голи: Яя Туре 8 - Сейду Думбія 2, Сейду Думбія 34
"Манчестер Сіті": Джо Харт, Венсан Компані, Пабло Сабалета, Фернандо (Един Джеко 65), Джеймс Мілнер, Хесус Навас (Фернандіньйо 46), Серхіо Агуеро, Гаель Кліши, Мартин Демікеліс, Стефан Йоветіч (Самір Насрі 46), Яя Туре
ЦСКА: Іґорь Акінфєєв, Маріо Фернандес, Понтус Вернблум, Сєрґєй Іґнашевіч, Алан Дзаґоєв (Дмітрій Єфрємов 86), Ахмед Муса, Васілій Бєрєзуцкій, Роман Єрьомєнко, Ґєорґій Щєнніков, Бібрас Натхо, Сейду Думбія (Георгі Міланов 67)
Попереджені: Фернандіньйо 62, Яя Туре 66, Фернандіньйо 70, Серхіо Агуеро 90 - Понтус Вернблум 28, Сєрґєй Іґнашевіч 77, Роман Єрьомєнко 79
Вилучені: Фернандіньйо 70, Яя Туре 81

Англійський «Манчестер Сіті» наблизив своє прощання з Лігою чемпіонів. Московський ЦСКА стає реальним гравцем на полі битви виходу з квартету Н.

Перед початком гри шанси команд на успіх були діаметрально протилежними, адже небезпідставно клуби претендують на підкорення різних завдань в єврокубках та в різних чемпіонатах. Разом з тим, «Містяни» продовжують докладати максимальні «зусилля», щоб спростувати факт перебування клубу в сонмі кращих європейських команд через свої неоднозначні виступи в Лізі чемпіонів. Результат першого матчу з росіянами в Москві бачився саме таким, несподіваним «досягненням» «Блакитного місяця».

Максимально успішному футболу з боку обох команд сприяв хоча б факт майже стовідсоткового кадрового забезпечення команд. Господарі «Сіті ов Манчестер» не могли розраховувати на Коларова та Лемпарда – футболістів важливих, проте не незамінних. Лєонід Слуцкій не міг розраховувати на Кірілла Панчєнко (про бідолашного Расмуса Ельма навіть згадувати не доводиться – однією ногою людина вже зав'язала з футболом).

Головна новина для гостей (і вона була вельми приємною для «Армійців») – це довгоочікувана можливість використання Дзаґоєва й Вернблума. Чим наставник москвичів одразу й скористався.

З самого початку усе пішло не за планом господарів поля. Кинувшись в атаку з перших хвилин, «Містяни» недооцінили можливості суперника. Той скористався першим же натяком на можливість забити – на 96-й секунді матчу! Стандартне положення на правому фланзі виконав Натхо, і зробив точну подачу в центр воротарського майданчика. Нападник від Бога (коли здоровий, що трапляється не так часто...-) Сейду Думбія виграв позицію й вискочив з-за спини захисника – удар головою й м'-яч у сітці!

За шість хвилин рахунок був уже рівний, проте очікуваного перелому гри на користь господарів аж ніяк не сталося. Співвітчизник Думбія Яя Туре, мов рукою, закинув м'-яча в ближній кут воріт Акінфєєва поверх виставленої стінки. Вини голкіпера національної збірної Росії у пропущеному м'-ячі нема.

Жодного домінування «Сіті», незважаючи на жагу англійців до перемоги принаймні на словах, на полі не було. Більше того – розмірені, організовані й дисципліновані акції «Армії» були куди більш дієвими, ніж нервові потуги англійців. Власне, свій гнів і роздратованість гравці клубу з Манчестера почали зганяти на опонентах, що спершу не завжди помічав арбітр. Втім, «Містянам» «воздалося» пізніше...-

ЦСКА вміло відсунув гру від своїх воріт і врешті помалу почав розуміти – не такий страшний вовк, як його малюють, по зубам дати можна. Такий неприємний удар господарі поля отримали за десять хвилин до перерви. Невдало винесений Кліши аби куди м'-яч дістався Натхо. Ізраїльтянин мав час і бажання оцінити ситуацію максимально вигідно й корисно для своєї команди, що й зробив. Передачу від Бібраса отримав вільнісінький Думбія на лівому краю штрафного майданчика. Сейду знову блискуче розібрався, що до чого, й пробив у ближній кут нехитрим по низу. 1:2!

Організувати адекватну відповідь підопічні в цей вечір чорного на обличчі Пеллегріні, як виявилося, були не в змозі. Заміни наставника спрацювали, м'яко кажучи, частково. Якщо Джеко гру англійської команди відверто посилив, то Насрі й Фернандіньйо погоди не змінили. Останній у своєму стилі швидко догрався до вилучення – в Лізі чемпіонів, пане з Бразилії, судять трохи інакше, ніж було для Вас в українській Прем'єр-лізі...-

Просидівши левову частку тайму на своїй половині, у підсумку ЦСКА досить легко стримав ліниві спроби господарів відігратися й вивіз з Англії заслужену перемогу.