НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Кубок Украины. ЦСКА - "Оболонь" 3:3 (2:4 п.) ###

Чапаївка. Стадіон НТБ "Динамо". 650 глядачів

Головний арбітр: Андрій Яблонський (Тернополь)
Асистенти: Валерій Лисакевич, Сергій Беккер (обидва - Харьків)

ЦСКА - "Оболонь" 3:3 (2:4 п.)

Голи: Поліщук 49, 54, Бабич 58 (пен.) - Куценко 39 (пен.), Сибіряков 65, Морозюк 85 (пен.)

ЦСКА: Ситніков, Шегда (Дячук 107), Васильев, Белов, Курилко, Манасян, Синчук, Поздеев, (Войтович 82), Поліщук, Євсеєв, (Шахов 80), Бабич

"Оболонь": Штанько, Яворський, Антоненко, Мазуренко (Зуєвич 35), Мірошниченко, (Комленок 46), Лень (Клименко 97), Морозюк, Конюшенко, Куценко, Сибіряков, Валеев

Попередження: Войтович 84 - Лень 67

Матчі «Оболоні» з армійцями завжди відповідали значенню слова дербі, не залежно від того, на якому рівні виступали дві столичні команди. Коли оболонці виступали у вищій лізі, кубкова гра проти армійців завершилася серією після матчевих пенальті, а під час виступів обох команд в першій лізі ігри між ними проходили в безкомпромісній і напруженій боротьбі. Варто лише згадати, що втрата очок «Оболоні» і грі з ЦСКА в сезоні 2006/2007 дозволила «Нафтовику» і «Закарпаттю» випередити киян в турнірній таблиці, а наздогнати суперників пивовари не змогли. А особливо яскравою вийшла гра наступного сезону, яка завершилася 4:3 і запам’яталася надзвичайно напруженим розвитком подій та чотирма голами Павла Ониська, які той забив головою. Ця гра також не стала виключенням.

В першому таймі активнішими були гості, а їх перевага втілилася в реалізований Валерієм Куценком пенальті, призначеним за грубу гру проти Сергія Сибірякова. Також мали моменти Артем Мірошниченко та той же Куценко, але надійно грав голкіпер господарів Ситніков. В ЦСКА варто згадати удар Бабича, якому забракло влучності, а також дуже небезпечний момент на останніх хвилинах, коли м’яч дивом не влучив у ворота.

Проте на початку другого тайму ЦСКА просто змело суперника. Олександр Поліщук спочатку зрівняв рахунок, а поті вивій господарів вперед. Ще через декілька хвилин в штрафному майданчику «Оболоні» був збитий Євген Євсеєв, а Костянтин Бабич переграв Штанька. Втім пивовари досить швидко прийшли до тями і Сергій Сибіряков один гол відквитав. Гості одразу ж могли зрівняти рахунок, але Валеев не встиг замкнути простріл. Небезпечно пробивав Куценко, але м’яч пройшов повз ворота, а Сергій Зуєвич влучив у воротаря. Але і армійці мали нагоду поховати надії «Оболоні», але Белов не зумів замкнути простріл Поліщука.

Під кінець гри оболонці таки зуміли зрівняти рахунок. Олександр Войнович в штрафному майданчику збив Куценка і арбітр вдруге призначив пенальті в ворота Ситнікова. До м’яча підійшов Морозюк, який декілька днів тому ударом з позначки приніс молодіжній збірній України перемогу на кубку пам’яті Валерій Лобановського. Микола не схибив і цього разу. Гості прагнули вирвати перемогу в основний час, але молодий форвард Сергій Зуєвич не влучив у ворота, а удар Віктора Комльонка відбив воротар.

В додатковий час переможця теж не виявив і доля поєдинку знову довелося вирішувати в серії після матчевих пенальті, героєм якої став голкіпер пивоварів Артем Шанько. Артем відбив удари Олега Курилка та Олександра Поліщука, а потім сам забив вирішальний п’ятий удар.