НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###"Княжа" — ЦСКА: атракціон змарнованих нагод ###

Несподіваною і нелогічною поразкою княжичів завершився їхній поєдинок з армійцями Києва. Зустріч на «Княжій Арені» в Щасливому минула за беззаперечної переваги господарів, однак гострі контрвипади ЦСКА виявилися результативнішими — 1:2.

До перерви кияни взагалі лише кілька разів наближалися до володінь Байрашевського. Натомість «Княжа» мала дюжину зручних моментів поблизу чужих воріт, але стріляла в «молоко». Можливо, на діях наших футболістів позначилися вагомі фізичні навантаження, що випали на їх долю під час другого, найважчого періоду підготовки до нового сезону. По перерві, коли тренери вдалися до численних замін (загалом у спарингу взяло участь аж 22 княжичі), армійці посміливішали і долучили до наступу значно більше сил. І хоча перевагою й надалі володіли підопічні Віктора Догадайла, контрвипади ЦСКА стали частішими і насправді загрозливими. Приблизно на 60-й хвилині, скориставшись травмою Курилка (йому розбили ніс, однак цього так і не помітив арбітр), армійці повели лік голам. Але за десять хвилин Малик, отримавши передачу від Мандзюка, поновив матеріальний паритет. І все-таки вирішального «пострілу» завдали гості. На 76-й хвилині єдиноборство Налигача з форвардом армійців завершилося падінням останнього в нашій карній зоні, і столичний арбітр Бойко призначив сумнівний пенальті — 1:2. Попри старання княжичів, результат до кінця матчу вже не змінився. За три дні суперники знову зустрінуться в Щасливому, і цей спаринг стане завершальним для «Княжої» цьогорічного міжсезоння.